Cennik

Prowadzenie księgowości tanio – Warszawa Ursus

Misją biura rachunkowego GOLD jest zapewnienie współpracującym z nami osobom fizycznym oraz podmiotom gospodarczym kompleksowej obsługi księgowej i kadrowo-płacowej w przystępnej cenie.

Doskonale zdajemy sobie sprawę, że posiadanie własnej działalności gospodarczej jest związane z wieloma obowiązkami, a w codzienności przedsiębiorcy bardzo często brakuje czasu na samodzielne prowadzenie księgowości i zajmowanie się różnego rodzaju sprawami administracyjnymi. W takiej sytuacji z pomocą przychodzi nasze biuro rachunkowe, proponujące nie tylko kompleksowe usługi księgowe, ale także bogatą gamę usług dodatkowych, aby odciążyć naszych klientów, tak, aby mogli oni w pełni skupić się na rozwoju własnego biznesu.

Pełna księgowość – od czego zależy cennik usług?

Z tego względu, że staramy się działać w sposób elastyczny i każdorazowo dostosowujemy zakres świadczonych usług do konkretnych potrzeb współpracujących z nami osób fizycznych oraz podmiotów gospodarczych, nie posiadamy stałego cennika.

Jest on ustalany zawsze indywidualnie dla każdego klienta – koszty są uzależnione w głównej mierze od:

  • rozmiaru prowadzonej firmy oraz liczby zatrudnianych pracowników,
  • rodzaju działalności,
  • formy opodatkowania,
  • ilości dokumentów księgowych,
  • oraz czasochłonności usługi.

Chociaż siedziba naszego biura rachunkowego znajduje się w Ursusie, to usługi księgowe świadczymy dla klientów z całej Warszawy oraz okolic. Zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą i przesłania zapytania ofertowego z określeniem rodzaju oraz zakresu działalności. W ten sposób mogą Państwo uzyskać konkretną propozycję współpracy wraz z precyzyjnym cennikiem, dostosowanym do specyfiki danej działalności oraz konkretnych potrzeb.

Poniżej znajdą Państwo ogólne ceny świadczonych przez nas usług z zakresu księgowości oraz kadr i płac. Jednakże końcowy koszt jest ustalany indywidualnie z każdym klientem, przy uwzględnieniu wyżej wymienionych czynników.

Usługa Cena
Ryczałt 100-150 zł
KPIR od 150 zł
Księgi Handlowe od 400 zł
ZUS pracownik od 15-25 zł
ZUS właściciel w ramach rozliczania ksiąg.

Aktualne promocje!

Dla osób rozpoczynających działalność gospodarczą proponujemy zniżkę w wysokości 50% ustalonego wynagrodzenia za pierwszy miesiąc świadczenia usług.

Jeżeli już z Nami współpracujesz, jesteś zadowolony ze świadczonych usług i polecisz Naszą firmę innym osobom zainteresowanym, proponujemy zniżkę w wysokości wynegocjowanego wynagrodzenia z nowym Klientem (warunkiem jest podpisanie umowy z nowym Klientem).

secretcats.pl - tworzenie stron internetowych